Lazerfun


Laser game v Praze nabízí Lazerfun, jenž najdete na ulici Ocelářská 17. Nabídne spoustu zábavy a napětí pro všemožné skupiny lidí, kteří si chtějí pořádně zahrát. Najdete zde 2 arény, přičemž v jedné si užije spíše menší skupinky, a naopak v té druhé větší skupina lidi. Dohromady máte výběr z jedenácti druhů her. Dělí se na tři obtížnosti, takže i úplný začátečník si může dobře zahrát. Hodně lidí se sem i nadále vrací, protože zjistí že je super si občas zajít zastřílet s kamarády. Tito lidé mají navíc i věrnostní slevu, což se rozhodně vyplatí. Po příjezdu zde můžete parkovat až čtyři hodiny zdarma, což se někde jen tak nevidí. A nyní hurá si popsat některé herní režimy, které by Vás mohli zaujmout.DSC_0203
Základny
Tento režim je už pro pokročilejší hráče. Zde už se mnohem více vyplatí přemýšlet a zvolit si se svým týmem určitou taktiku. Na začátku můžete hned vidět tři základy, jenž jak už tušíte musíte zabrat. Z toho vyplývá nutnost udržet si co nejvíce základen po co nejdelší dobu. Tímto docílíte co největšího skóre za krátkou dobu a o to nám jde. Jedinou takovou podmínkou je sudý počet hráčů. Pokud by měl někdo o hráče navíc, tak by to nebylo spravedlivé. Každý má štít na dvě či tři rány. To se odvíjí podle zbraně, kterou jste zasaženi. Hraje se v menší aréně zvané Labyrint. Všichni mají neomezený počet nábojů, takže nemusíte přemýšlet nad nějakým šetřením munice.labyrint (33)
Kletba
Začíná se jako v klasickém všichni proti všem, akorát jednoho zasáhne takzvaná kletba. Tohoto hráče se dá rozeznat podle červené vesty přeměněné z modré, protože všichni ostatní mají normální barvu. Velice důležité je pro Vás co nejrychleji zneškodnit hráče s modrou vestou, jinak se stále bude odečítat větší a větší množství bodů. A proto musíte nasbírat co nejvíce bodů, a hlavně se vyhýbat této kletbě. Postihnutý hráč má štít na dvě rány. Zde si můžete vybrat z celkem dvou arén. Jako u předchozího mají všichni stále neomezenou munici.