Vyrazte na slunečnou jižní Moravu


Uvažujete nad tím, že byste si s partnerem, maminkou nebo třeba nejlepší kamarádkou rádi užili víkend strávený na jižní Moravě? Tato oblast České republiky je velmi vyhledávaná, a to z mnoha důvodů. Nachází se zde překrásná příroda, úžasné cyklotrasy, obdivuhodná architektura, věhlasná vodní nádrž a spousta dalších lákadel. Neváhejte si zde tedy užít dokonalý víkend na maximum. Myslete však na to, že tato oblast je skutečně velmi oblíbená, což se projevuje na ubytovacích kapacitách. Pokud tedy znáte termín, neváhejte si co nejrychleji zarezervovat vhodné ubytování. Jaké vybrat?

lednice zámek

Ubytování, které si zamilujete
Na jižní Moravě existuje velká spousta ubytovacích kapacit, ty nejlepší se však velmi rychle rozebírají. Můžete bydlet v penzionech, apartmánech, hotelech, klidně i v kempech. Pokud preferujete pohodlný hotel se vším komfortem, popřemýšlejte právě nad hotelem Galant. Tato ubytovací jednotka si vás získá svou perfektní polohou. Hotel Lednice Galant se totiž nachází rovných sto metrů od věhlasného Lednicko-Valtického areálu, kvůli kterému se sem sjíždí lidé nejenom z celého Česka, ale i ze zahraničí. Využijte proto tuto skvělou příležitost bydlet doslova v docházkové vzdálenosti od tohoto nádherného zámku. Poloha hotelu je zkrátka bezkonkurenční, a jen stěží najdete něco vhodnějšího.

Wellness, bazén a rozmazlování se
Hotel je vybaven vším, co budete pro dokonalou dovolenou potřebovat. Privátní wellness, které si užijete zcela o samotě, venkovní bazén a různé procedury, které můžete absolvovat – umíte si představit lépe strávený víkend? Nemluvě o výborné kuchyni, kterou si tu budete moci každý den užívat.

komnata

Prozkoumejte jižní Moravu
Poloha hotelu je naprosto bezkonkurenční i co se týče okolních památek a zajímavých míst. Jedná se tedy o výborný výchozí bod, pokud chcete poznávat nejenom lednický zámek, ale i blízké zajímavosti.