Nejen domácnosti

Pokud budete v brzké době potřebovat přemístit svou společnost na novější adresu, klidně nás kontaktujte. S našimi službami budete spokojeni.

Nejen domácnosti

Stěhování je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí a není vůbec nutné dlouho přemýšlet nad tím, proč tomu tak je. Člověk musí zařídit milion věcí a na nic nemá čas. Musí zajistit nejen samotný přesun, ale i řadu dalších záležitostí. Zkrátka a dobře, jedná se o koncentrovaný stres a ten není zrovna zdraví prospěšný. A to je řeč pouze o věcech, které se dějí před dnem D. Jakmile to vše vypukne, bývá to obvykle ještě horší. Nemusí vám přijít dostatečný počet pomocníků, zaspí řidič nebo se prostě vůbec s vhodným autem nedostaví. A co pak?

Vhodná stěhovací auta

Těmto ošklivým nepříjemnostem ale můžete relativně snadno zabránit, a to tak, že si objednáte naše služby. Patříme k těm nejlevnější a zároveň nejefektivnějším ve svém oboru v našem hlavním městě a jeho přilehlém okolí. Naše služby jsou kvalitní a nezaplatíte za ně poslední peníze. Co víc byste si ještě mohli přát?

S mnoha organizačními věcmi vám můžeme výrazně pomoci a některé můžete klidně nechat na nás úplně. Můžete být bez obav, takhle to děláme již řadu let a naši zákazníci jsou s námi velice spokojeni. Využíváme moderní techniku v podobě speciálních vozů, do kterých se vleze takřka cokoliv od květináče až po gigantickou skříň nebo piano. Náš vozový park je poměrně velký, takže se nemusíte bát, že bychom museli jet nadvakrát. Tedy pokud nepotřebujete vyklidit třeba svou firmu. To obvykle bývá složitější a po všech stránkách náročnější než přesouvat pouze jednu rodinu.

Zabalené věci

Obaly

Samozřejmě hodně záleží na tom, kolik toho máte. Několik málo kanceláří stěhování firem Praha dokáže zvládnout najednou a nebude potřeba se pro nic důležitého vracet, ale v případě, že přesouváte větší podnik, předpokládejte, že celá akce potrvá o něco déle, než je to obvyklé. Během stěhování bude veškerá technika ztělesněná většinou počítači a příslušenstvím v bezpečí, jelikož k přepravě křehčích břemen využíváme kvalitní speciální ochranné obaly.