Vhodný dárek

Blíží se narozeninový den vašeho puberťáka a vy nevíte, co by mu udělalo radost? Co mu koupit a vybrat, aby si to užil a nebyl to jen běžný nudný dárek od rodičů? Další nový svetr, mikina nebo kšiltovka. Oblečení má dost a rozhodně z něj nebude nadšený. Na hračky je moc velký a elektroniku všechnu potřebnou již má. Neváhejte a koukněte po nějakém zážitku. Bude to pro něj něco nového a ten den si užije skvělou zábavu. Zážitky jsou v dnešní době velice rozšířené a většina obdarovaných jsou nadšení. Záleží jen na to, co vyberete. Mi pro vás máme jeden z možných typů. Darujte únikovou hru Hradec Králové.

dárek

Je to skvělá zábava, kde si bude moci vzít i kamarády. Hry jsou určeny pro dva až pět členů. Syn prokáže své dovednosti, jak rychle a obratně umí řešit nejsložitější hlavolamy a jak umí zachovat klidnou hlavu. Dokáže řešit problémy v klidu nebo se dostane do úzkých a začne se rozčilovat a křičet na své spoluhráče. Vyletí jako čertík z krabičky. To vše se dozvíte při darování únikové hry.

Na výběr máme ze dvou základních her. Dvojitého agenta a Samary. Každá hra je trochu na jiné téma a odehrává se v jiném období. V jedné hře se přenesete do doby sovětského svazu a v druhé budete v hororovém filmu.

exit 2

  • Dvojitý agent je ve stylu tajných agentů, sovětského svazu, který se snaží ovládnout svět a tajných dokumentů, které by jim mohli v jejich plánu pomoci. Když se dokumenty dostanou do špatných rukou, může dojít ke strašným věcem. To si nedokážete ani představit. Vaším cílem bude zjistit, co se stalo s agentem, který se k dokumentům s krycím jménem “ Hvězda” dostal a kam zmizely.
  • Samara je podle hororového filmu kruh a není určena pro bojácné povahy. Ve hře dochází k mnoha úmrtí. Které má na svědomí záhadná videokazeta. Kdo si jí pustí, během pár dní umře. Budete mít odvahu kazetu najít a podívat se co na ní je, abyste zjistili příčinu úmrtí? Po zhlédnutí ji budete muset zničit a zajistit si vlastní bezpečí.

Darujte svým dětem zábavu, na kterou budou dlouho vzpomínat.