Práce z domova ve firmě Selvintech s.r.o.

Poctivých brigád, aby člověk na internetu pohledal. Většinou se jedná o nějaké typy takzvaných „letadel“, kde sice vyděláváte, ale musíte do toho nejprve investovat nebo zapojit dalších tisíc lidí. A právě takovou brigádu často nechceme, když hledáme práci z domova.

zoufalost

Máte volný čas a umíte ručně tvořit? Vyzkoušejte výrobu vánočních a dalších ozdob. Není to nic těžkého a zvládne to naprosto každý.

Můj vlastní příběh

  • Jako studentka vysoké školy ještě nevydělávám. Samozřejmě mám sice zlaté a hodné rodiče, kteří mi přispívají, jak se dá, ale peníze od nich vystačí tak na kolej čili bydlení a stravu. Sem tam si něco koupím, sem tam zajdu do místní jídelny na oběd, podle toho, jak to časově stíhám. Přednášky mám v týdnu a tak mám odpoledne čas, abych si mohla najít nějakou brigádu, říkala jsem si a pak mě to napadlo. Najdu si na internetu něco, co bude dostupné a co mě nebude časově zatěžovat, abych u toho mohla studovat. Jako nápad se mi to zdálo být dobré, jenomže ouvej přišlo ve chvíli, kdy jsem brouzdala na internetu. Časově nenáročné brigády jsou buďto moc profesionální a potřebujete k tomu mít znalost nebo vzdělání v daném oboru, nebo musíte sedět u počítače alespoň pár hodin denně, což mi z hlediska studentky naprosto nevyhovovalo. Naštěstí jsem narazila na brigádu z domova od firmy Selvintech s.r.o. Seznámila jsem se jako první s paní Janou Háteovou, která mi přes email velice hezky všechno vysvětlila. Jedná se o výrobu ozdob s vánoční tématikou nebo o různé artefakty, předměty, maličkosti pro štěstí a podobně, dodala.

dohoda

  • Vyrábět můžete v pohodlí domova. Věnovat se tomu můžete, pokud máte čas a pokud nemáte, tak nic vyrábět nemusíte. Práce je to velice líbivá a dokonce mě po chvíli začala bavit. Věnuji se tomu, když mám čas. Veškeré potřebné podklady a pomůcky dodají s předstihem, takže můžete začít vyrábět kdykoliv. Není to vůbec náročné a zvládne to opravdu každý.
  • Konečně si můžu koupit i to, co se mi líbí, zajít s kamarádkami do obchodu, na nákupy a občas si dovolit i takzvaně něco „navíc“. Díky tomu si mohu užívat více i učení a už mi nedělá takové starosti pocit, že bych už neměla žádné peníze na dostudování.

  • Vyrábění ozdob pro firmu Selvinetech s.r.o. neznamená žádný podvod, na který byste mohli jinde na internetu narazit, ale jedná se o plnohodnotnou brigádu, kterou můžete dělat kdykoliv, když máte čas a chuť si přivydělat. Můžu vřele doporučit.