Pobyt v klidném a příjemném penzionu umocní vaše zážitky z návštěvy Prahy

Co můžete, ale hlavně co Vy sami očekáváte od kvalitního ubytování? Odpověď je jasná. Klidné místo, výhodná poloha vzhledem k vašemu zvolenému pracovnímu, nebo volnočasovému programu, čistota prostředí, možnost stravování a další, v současné době neodmyslitelné doplňkové služby, jako Wi-Fi, možnost parkování, praní prádla a mnoho dalších.
Náš Akát penzion, hostel v Praze, může hostům nabídnout více jak šedesát pokojů ve dvou kategoriích.

Ložnice laděná do hnědých tónů, noční stolky s rozsvícenými lampami

I. kategorie:
Hotelové pokoje a apartmány-v každém z nich naleznete nově zrekonstruované sociální zázemí, LCD televizory a fény. Ve vícelůžkových apartmánech, vhodných například k delším rodinným pobytům, je samozřejmostí instalace malého kuchyňského koutu.

II. kategorie:
Pokoje typu Economy- pro tři až šest osob se společnou koupelnou na chodbě vyhledávají zejména skupiny studentů, ale jsou často žádány i běžnými hosty pro svoje moderní a minimalistické pojetí interiéru, kde opět nechybí LCD TV a připojení Wi-Fi. Tento typ pokojů také zohledňuje příznivější cenu pro jednotlivce i skupiny, kteří jistě přivítají i možnost přípravy snídaňových balíčků, nebo klasickou snídani, ve formě bufetu.

Pohled na panorama Prahy s Vltavou

V naší přilehlé restauraci na vás čekají cenově dostupné obědy i večeře a pivečko si můžete vychutnat na uzavřené a klidné zahrádce.
Výše jmenované služby můžete vyzkoušet osobně v našem penzionu, který má velmi výhodnou polohu v centrální části Prahy (Smíchovské nádraží), díky němuž se tramvají, či metrem dostanete pohodlně do historické části města. V blízkosti hostelu naleznete známý pivovar Staropramen s vlastní ochutnávkovou restaurací, a nedaleko se nachází historické hradiště Vyšehrad s pohřebištěm národních osobností-Slavínem.

Další zajímavosti a zážitky tu na vás čekají téměř na každém kroku.
K tomu, abyste si je dokonale vychutnali, chce přispět i náš penzion-hostel širokou nabídkou svých služeb. Přijeďte se přesvědčit!