Tiktok jako nová platforma nových možností a starých triků

Video obsah je nejrozšířenější a nejvyhledávanější obsah na celém internetu. Nenajdete žádnou webovou stránku, která by aspoň neměla jedno video či alespoň nějaký krátký video obsah. A to platí pro TikTok dvojnásob, neboť se jedná o čínskou aplikaci, která dovoluje svým uživatelům komunikovat a interagovat s ostatními uživateli právě pomoci krátkých sedmisekundových či delších videí. Jedná se o velice jednoduchý formát, který díky mnoha filtrům a hudebnímu doprovodu zkrátka táhne všechny generace, nejvíce pak mladší a děti, pro které je tato forma obsahu nejlépe stravitelnější. Samozřejmě i dospělý si zde najde něco, co může sledovat, ovšem přiznejme si, valná většina obsahu je zaměřena na děti a mladistvé, kterým nevadí přihlouplý obsah či velice jednoduchý obsah, nad kterým nemusí přemýšlet.

youtube-805810_640

Je otázkou, do jaké míry je etické cílit veškerý svůj marketing a prodeje na děti, které nedokáží a nejsou schopny pochopit podstatu i podrývající význam mnohého obsahu? Spousta autorů, a to oprávněně, se bouří proti takovým praktikám, protože více či méně mnozí populární influenceři zneužívají důvěřivosti a jednoduchosti dětí, které poté slouží jako krásná spojnice mezi autorem a rodičovou peněženkou, ke které díky ukřičeným dětem získávají takřka neomezený přístup a děti mohou čerpat služby, jsou šťastné a rodiče akorát platí naprosté zbytečnosti.

symbol-296567_640

Sami se podívejte na platformu, doufáme, že si tam vyberete trochu chytřejší obsah, který není až tak hloupý a má to nějakou přidanou hodnotu. Například spousta videí je tam o vaření, kutilství, nejrůznější triky a tipy, psychologická pomoc nebo třeba nejrůznější příběhy o zdravé stravě, zdravém životu či intimnostech! Je to zkrátka platforma pro všechny, jen musíte vyfiltrovat ten opravdu hloupý obsah. A pokud byste se chtěli dívat na videa i mimo internet, můžete využít download tik tok video Stahujvidea funkci na našich webových stránkách, díky které si můžete stáhnout cokoliv do vašeho počítače či kteréhokoliv jiného zařízení.