Způsoby, jak oživit domácí prostředí

Na internetu najdete celou řadu technických a mechanických rad, jak zvednout libida a jak oživit věci v posteli a všechno to má takový lehký nádech devadesátkového eroticismu, který jsme mohli vidět v televizi. Samozřejmě, je zde místo i pro takové věci. Ovšem ne všechno se zdá zhojit koupí gumového penisu nebo přemluvení manžela ke hře na role. Některé věci musí jít odjinud.

massage-2722936_640

My si dnes řekneme, jak okořenit manželství trochou nevěry. Není to tedy nevěra přímá a zrádná, ale spíše společná a konsenzuální, protože i přes populární mužský názor – pakliže žena spí s ženou, je to stále nevěra a může to ranit city muže. Erotické masáže pro páry jsou jedním ze způsobů, jak si můžete přidat trochu koření – vyzkoušíte si, jaké to je sdílet vaši intimitu s naprosto cizím člověkem a k tomu všemu za přítomnosti vaší druhé polovičky a kontrast, který zažijete, může udělat mnohé. Především tady budou proti sobě stát profesionál, emočně chladný, a partner laik, který je ale citově vřelý (předpokládá se náklonost). Něco takového může oživit nejen staré lásky, ale i také mnohé touhy. A pokud se ženy cítí někdy opomenuty, doporučujeme, aby si pár zašel k masérovi, ne k masérce, a uvidíte, jak muž rázem obrátí a začne se o vás hned zajímat více (pokud ne, tak to asi dlouho neudržíte).

flower-1884161_640

Každopádně, i přes všechny tyto krásné radovánky nezapomeňte na to, abyste se do svého partnera každý den zamilovali. Žádná láska netrvá věky, všechno časem semele vítr a prach. Je poté na vás, jestli se rozhodnete udělat to všechno znovu nebo ne. Milovat totiž znamená závazek udělat to celé ještě jednou, protože to bylo tak krásné. Protože vždycky najdete něco, co na tom druhém obdivujete i po letech. Spokojené páry se do sebe zamilují tisíckrát za život, proto jejich láska nikdy neuvadne. Pakliže toho nejste schopni, musíte vztah držet něčím jiným, pokud na tom máte majetkový či právní zájem, ale určitě ne láskou.