Bunkr, který dětem přinese mnoho radosti

Dětem rodiče v průběhu jejich dětství zakoupí nespočet různých druhů her a hraček. Nelze zpochybnit, že jich potěší jakákoliv maličkost určená ke hře, ale hračky nejsou jediné předměty, se kterými si děti vyhrají. I mnoho dětských prvků jim vykouzlí úsměv na rtech a umožní jim hrát si tak, aby si užily nekonečné množství legrace. A mezi tyto prvky patří i dětský stan do bytu Chytrá liška, který můžete umístit jak na vaši zahradu, tak i do jejich pohádkového pokojíčku.

dítě v šatech

Snadno přenosný a skladný

Takový stan je skvělým nástrojem k tomu, jak umožnit dětem hrát si i v jiném prostoru, než který jim nabízí dětský pokoj. Disponuje lehkostí, dostatečným prostorem i pro více dětí najednou a otvory, které umožňují dětem dýchat bez námahy.

Vydrží si v něm hrát delší dobu a co je nejlepší, lze ho v případě potřeby snadno složit a přemístit kamkoliv budete chtít.

teepee na zahradě

Barevný design, který upoutá jejich pozornost

V našem sortimentu narazíte na pestrou škálu barevných provedení a taktéž i velikostí a tvarů. Vyberou si u nás jak holky, tak i kluci, a to přesně takový motiv, který jich na první pohled upoutá. Kromě klasického tvaru se můžete porozhlédnout i po domečku se zahrádkou, hradu, zámku nebo stanu s tunelem, přes který budou děti lézt jako v jejich oblíbeném zábavním parku.

Za velmi přijatelnou cenu pořídíte i vašim dětem kousek jejich ráje, kde se schovají v bunkru jako je tento. Ukrývat se před zrakem dospělých je konec konců něco, co jich opakovaně baví. Umožněte jim tedy špetku soukromí díky zakoupení domečku, který si s sebou mohou brát i na dovolené k moři nebo na chalupu.

Prvek, který zkrášlí dětský pokojíček

Mimo jiné tento stan dovede zpestřit design dětského pokoje na úroveň, kdy se v něm budou cítit spokojeně a jako v pohádce nejen vaše děti, ale i jejich kamarádi, kteří k vám domů čas od času přijdou na návštěvu.