Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky je souhrnný název pro podnikatelské úvěry. Můžete je také znám pod názvy jako je hypotéka bez registrů, u které se neprojíždějí registry dlužníků a to ani bankovní ani nebankovní registry. Nebo může jít o hypotéku bez doložení příjmů, kde se nemusí dokazovat výše vašich příjmů. V obou případech však jde o podnikatelské úvěry, takže peníze se poskytují pouze firmám nebo lidem OSVČ čili podnikatelům. Peníze formou této hypotéky musejí být opětovně vloženy do podnikání. Jsou to tedy peníze získané za zástavu nemovitosti, které se vloží do podnikání.

podpis

Hypotéka až na 30 let

Tyto hypotéky lze sjednat na opravdu dlouhou dobu. Samozřejmě se délka splácení může přizpůsobit vašim potřebám, ale velice často si ji podnikatelé nechávají nastavit na 30 let, což je pro ně nejvýhodnější. Za dobu splácení se totiž úrok nenavyšuje. Úroková sazba zůstává neměnná https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.
Jsme schopni zařídit také rychlé schválení do 24 hodin
Rychlé jednání a ještě rychlejší vyřízení. Tím se vyznačují právě nebankovní hypotéky, protože nemusíte chodit desetkrát do banky a na schůzky. Vyřízení probíhá pomocí internetu a je to velice rychlé. Vše je snadné téměř okamžitě a nečeká vás ani zdlouhavé papírování. Zaručíme také schválení do 24 hodin.

Úroková sazba

  • Úroková sazba od 7% p.a. se poskytuje klientům, kteří mají záznam v registrech dlužníků, buďto v bankovním nebo nebankovním registru.
  • Úroková sazba od 4% p.a. se poskytuje klientům, kteří záznam v registru dlužníků nemají nebo mají jen drobný záznam v registru, který lze přehlédnout.

mince

Mezi další pojmy se řadí Americká hypotéka. V případě této hypotéky můžete peníze využít bezúčelně, to znamená, že je můžete použít, za jakým účel si přejete. Vhodná je pro vyplacení exekucí, nevhodných zástav, vyřešit s ní můžete konsolidaci půjček, oddlužení nemovitostí, splacení jiných dluhů a mnoho dalšího.