18 nostalgických skladeb

Procházka v historii začne v roce 2009 a skončí v roce 2011. Přesto mnoho ze zmíněných písní budete znát.
V roce 2009 se francouzský zpěvák David Guetta spojil s Akonem a vytvořil song Sexy Chin. Spojení vyžadovala i Telephone, v které zpívají dvě hvězdy – Lady Gaga a Beyoncé. Od duetu s Guettou uběhl čas a Kesha se úspěšně pokusila o svou vlastní píseň Tik Tok.
zpěvák a kytara
Katheryn Elizabeth Hudson známá pod jménem Katty Perry uvedla jak krásný videoklip, který najdete na Youtube, tak chytlavou písničku California gurls v roce 2010. Stejně tak upoutá i Firework.  Stejný rok se zrodila pecka, která se dodnes pouští v některých klubech – Danza kuduro. Skladbu nazpívali Lucenzo a Doh Omar. Lights – jak skladba, tak stejnojmenné album – vyšla v roce 2010 a je dílem britské zpěvačky Ellie Goulding. Jedná se o její první album. Slavný rapper Eminem se pro vytvoření písně Love the way you lie spojil s Rihannou. Rovněž Maroon 5 s Christinou Aguilera pro stvoření hitu Moves like jagger.
Pěvkyně původem z Barbadosu, dříve zmíněná Rihanna, ve stejný rok jako Love the way you lie zaspívala Only girl. Rok 2010 bych zakončila skladbami od Iyaza, vlastním jménem Keidran Jones. Mezi jeho songy patří Alive, Pretty Girls, ale hlavně Replay. A tou druhou písní je Waka Waka od Shakiry, jednalo se o oficiální píseň mistrovství světa ve fotbale(2010).
koncert a dav
Obdiv a srdce mladých dívek si získal Michael Teló s písní Ai se eu tep ego, která v roce 2011 zaznívala v rádiích. Rappový song Black and Yellow od Wiza Khalify, pro zpěváka je to nejúspěšnější hudební hit. Z mnoha dnes známých skladeb je to právě Give me everything od Pitbulla, kterou bych chtěla zmínit. Nazpíval ji s Ne-Yo, Afrojack a Nayer. Hangover je dalším hitem v tomto článku. Od slávy písně Dynamite Taioa Cruza uplynul čas a autor přišel s novým, na kterém se podílí i Flo Rida.
Z řad žen je to Alexandra Stan, která uvedla Mr. Saxobeat s videoklipem, kde si hraje na nevinnou holku ve vězení. Jméno Pitbull už jsem zmínila, avšak na skladbě On the floor se podílela hlavně americká Jennifer Lopez. A touto skladbou bych ukončila dnešní nostalgický článek. Kolik skladeb znáte vy?